Kurumsal

Bizi Yakından Tanıyın

Genel Bakış

ARS Denim, Türkiye’nin en yenilikçi denim üretim şirketlerinden biridir. Şirket 1986 yılında Süleyman Sakız tarafından kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır ve Malatya’da tesisi ile birlikte 6000 m2 kapalı alana sahip üretim gücüne sahiptir. ARS Denim, denim ve denim olmayan kumaşlardan hazır giyim üretimi yapmaktadır. Hazır giyim sektöründe entegre bir üretici olarak ARS Denim, iş akışının her sürecine büyük bir hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Altyapı

ARS Denim, alanında kendini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına ve çalışma koşullarına göre esnek gelişmeyi benimsemiştir. Denim endüstrisindeki tecrübesi sayesinde üretimin zorlukları ve yönetimi konusunda dinamik kararlar verme konusunda uzmandır. Şirketin hedefi, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik sağlarken yenilikçi bir tedarikçi olmaktır.

Planlama ve iş teslim süreçlerinde zaman yönetiminin değerini bilen firma, tüm müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmıştır. Üretimde verimlilik ilkesini benimseyen ARS Denim, son teknoloji üretim hatları ile pazardaki yerini sağlamlaştırmıştır. ARS Denim, faaliyetlerinin her aşamasında hem çalışanlarına hem de müşterilerine karşı şeffaf olmayı ilke edinmiştir.

Vizyon

ARS Denim, değişen sektör hareketliliğini adım adım takip edebilmek için alanında uzman ekip üyeleri ile kalite ve tasarımda sürekliliği hedeflemektedir. Firmanın bir diğer hedefi de değişen sektör hareketliliğini adım adım takip ederek uzman ekip üyeleri ile kalite ve iyi tasarımda sürekliliği sağlamaktır. Dinamizmini kaybetmeyen tekstil ve moda sektöründe ürettiği her üründe üretim kalitesini ve gücünü yansıtmaya çalışmaktadır.

Tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.